Se afișează postările cu eticheta Flori. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Flori. Afișați toate postările

15 august 2011

Poartă vara cu tine!

'Neatza! Am revenit mai repede decât am crezut. De abia așteptam să pun pozele pe blog.
Redeschid sezonul de bijuterit cu 7 mărgele din pastă polimerică (vestitul Fimo), decorate manual și lăcuite pentru protecție, înșirate pe o panglică de saten. Piesa poate fi folosită atât pe post de brățară, cât și pe post de colier la baza gâtului.

În cazul în care panglica e prea lungă pentru modul în care doriți să o purtați, puteți să o tăiați și, pentru a nu se deșira, să o ardeți ușor la capete cu o brichetă. Aveți grijă! Nu o treceți prin flacăra propriu-zisă, altfel riscați să-i dați foc ;)).

Preț: 25 lei



21 martie 2011

Broșă "Cireș înflorit"

Puțină primăvară
Preț: 12 lei

Diverse

Știu că ați mai văzut aceste medalioane. Sunt doar niște comenzi pe care le-am îndeplinit azi și mi-am zis că totuși nu strică să postez pozele pe blog. 
Inimă de ciocolată: 17 lei
Lalele negre: 15 lei

10 martie 2011

10 octombrie 2010

17 august 2010